Należysz do tych ludzi, którzy czas wolny spędzają z książką, herbatą i pod puchatym, ciepłym kocem? A może jesteś zimowym lub jesiennym zmarzluchem? A może wcale nie marzniesz, ale lubisz poczuć się luksusowo i ekskluzywnie? Mamy idealne rozwiązanie na chłodniejsze wieczory (nawet te letnie!) i zapewnienie komfortowego otulenia dla wszystkich wymagających klientów!

Jedna z najcieplejszych wełen świata

Nowa jakość miękkiego otuleniaNasze koce wełniane z alpaki wykonane są właśnie z jednej z najcenniejszych, najcieplejszych i najmiększych wełen na świecie! Wełnę z alpaki w klasyfikacji materiałów stawia się obok kaszmiru, wełny z kóz angorskich, czy wełny z merynosów. Ostatnio wełna z alpaki zrobiła się niesamowicie modna, a jej domieszki w płaszczach, swetrach czy golfach uchodzą obecnie za synonim luksusu i komfortu, oraz za wyznacznik jakości. Nawet znane odzieżowe marki wykorzystują wełnę z alpaki przy produkcji swoich ekskluzywnych linii premium. I nie bez powodu! Wełna z alpaki jest trzy razy cieplejsza od owczej wełny, tej najpopularniejszej w naszym kraju. Jest też miększa i nie elektryzuje się. Dzięki temu z lżejszego materiału możemy mieć dużo cieplejszy materiał z jednego z najszlachetniejszych gatunków wełny. Włos alpaki jest bardzo cieniutki, dzięki czemu nawet średnio gruby materiał jest ciepły i wytrzymały. Dlatego nasze koce są zarówno cieplutkie, jak i lekkie. Wdzięczne i miłe w dotyku. 

Zalety wełny z alpaki

Koce wełniane z alpaki dzięki właściwościom materiału, z którego zostały wykonane są wysoko odporne na ścieranie. Mimo luksusu i komfortu, jaki oferują, dzięki temu nie należy obawiać się podarowania kocyka dzieciom i nastolatkom. Ponadto koce są hipoalergiczne, czyli nie uczulają, z racji czego są doskonałym wyborem dla alergików! Jeśli często uczulały cię swetry i koce z wełny owczej, śmiało można spróbować wełny z alpaki. Najprawdopodobniej nasz koc wcale cię nie uczuli, gdyż wełna z alpaki nie zawiera uczulającej lanoliny. Nasze kocyki są miękkie i trwałe, starczą na dobrych kilka lat. Dobra wiadomość dla osób z wrażliwą skórą – wełna z alpaki nie powoduje podrażnień ani zaczerwień. Jest trwalsza niż wełna owcza, a nawet moher i kaszmir! Koce wełniane z alpaki to perfekcyjny prezent dla wiecznych zmarzluchów i domatorów, którzy cenią sobie komfort i wygodę. Sprawdzą się także wiosną, czy latem – nie przesiąkają wilgocią i oddychają, odprowadzając ciepło na zewnątrz i nie doprowadzają do przepocenia. Nasze koce wełniane z alpaki nie elektryzują się, dzięki czemu fryzury zostają w nienaruszonym stanie. Dyskretnie się błyszczą i cieszą oko. Podaruj sobie komfort i otulenie.

Zapraszamy do przejrzenia oferty koców wełnianych z alpaki ze sklepu https://omedika.pl/koce-welniane-c256.html