Pasjonujesz się górami? Wycieczki to twój żywioł? Uwielbiasz wypady za miasto, weekendy w górach, leśne spacery? Mamy idealne rozwiązanie wprost ze Szwajcarii. 

Butelki Sigg to idealne towarzyszki każdej pieszej, czy rowerowej wycieczki. Wykonane są z prawdziwą szwajcarską precyzją, są bezpieczne dla człowieka (powłoka EkoCare) przez wykorzystanie z przyjaznych dla ludzi materiałów. Wszystkie butelki są lekkie i poręczne. Odznaczają się niezwykłą wytrzymałością, dzięki produkcji z wysokiej jakości tworzyw. Każdy produkt jest też wyjątkowo szczelny, dzięki czemu nie ryzykujesz zalania ubrań czy książek. Nawet jeśli nie jesteś specjalnym fanem wędrówek, ani wycieczek, butelki Sigg przydadzą się też do biura, na uczelnię i do szkoły!

Do wyboru, do koloru!

Spragniony przygód? Zabierz ze sobą butelkę SiggButelki Sigg (które można przejrzeć np. tu https://www.3210sport.pl/33_sigg) są wykonane z różnych materiałów i w rozmaitych kolorach. Granatowe, różowe, srebrne, zielone, turkusowe, czerwone...! Matowe i błyszczące. Z ozdobnymi grafikami i bez. Producenci postarali się, by osoby o różnych upodobaniach estetycznych znaleźli idealnie dopasowany do siebie produkt. Ponadto butelki posiadają bardzo zróżnicowaną pojemność: 0,5l, 0,55l, 0,6l, 0,65l, 0,75l, 0,8l, 0,85l, 1l, 1,5l! Każdy znajdzie perfekcyjnie dostosowany do swoich potrzeb produkt. Innej butelki będziemy potrzebować na całodniowy spacer do lasu, a innej na wyczerpującą i długą wędrówkę po górach... I – prawdziwa gratka dla miłośników sztuki – jest specjalna seria z designerskimi grafikami na butelkach! Dzięki temu praktyczny przedmiot staje się również gadżetem, świadczącym o indywidualnym styli i artystycznym guście. Doceniło je nawet Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku (MoMA)!

Jakościowe tworzywa

Zróżnicowanie butelek Sigg występuje również na polu wykorzystania materiałów do produkcji. Serie butelek wykonane są z wysokiej klasy aluminium, z żaroodpornego szkła borokrzemowego, wysokiej jakości stali, z tritanu. Szklane butelki posiadają oprócz tego uroczy pokrowiec, by chronił je przed stłuczeniem się. Co ważne i warto o tym wspomnieć – szklane butelki wykonane ze szkła borokrzemowego są w pełni recyklingowane i przyjazne dla środowiska. Sigg to firma o ponad stuletniej działalności, co udowadnia, że jest marką wartą zaufania jednocześnie pod kątem jakości produktów, jak i prowadzeniu biznesu. Właściciele Sigg reagują na obecne trendy w produkcji, to oni rozwinęli produkcję z aluminium, a ostatnimi czasy wprowadzają coraz więcej ekologicznych rozwiązań, by pokazać, że jako marka mogą prowadzić biznes w sposób odpowiedzialny.