Młody, zielony jęczmień zawarty w kapsułkach preparatu Green Magma zawiera pięć razy więcej żelaza niż znajduje się w szpinaku, siedem razy więcej witaminy C niż jest w owocach cytrusowych, a do tego ponad 3000 witamin, składników mineralnych oraz składników odżywczych, które wywierają dobroczynny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie.

[caption id="attachment_113" align="alignleft" width="300"]green magma Green magma - zielony jęczmień[/caption]

Czy zatem jeszcze trzeba kogoś przekonywać, że Green Magma zapewni nam wszystko to, czego potrzebuje nasz organizm każdego dnia?

Zielony jęczmień(dostępny chociażby w tym sklepie) produkowany jest na uprawach wolnych od pestycydów oraz herbicydów. Podlewany jest wodą mineralną z podziemnych źródeł, zapewniając świeżość oraz wysoką jakość ziaren. Green Magma wykazuje się dobroczynnymi właściwościami przywracającymi równowagę kwasowo-zasadową, wykazując się dwa razy większą skutecznością niż jest to zauważalne w przypadku szpinaku. Obfituje w cenne dla organizmu witaminy aktywujące enzymy, pomagające zwalczyć wszelkie stany patologiczne. Posiada również wysoką zawartość betakarotenu, witaminy C, E i witamin z grupy B: B1, B2, B3, B6, biotyny, kwasu foliowego, kwasu pantenowego i choliny, pochodnej witaminy B, których odpowiednia podaż jest elementem zdrowej i zbilansowanej diety, gwarantującej długowieczność.

Green Magma polecany jest wszystkim osobom, które dbają o zdrowe odżywianie. Nie mniej jednak, powinny przekonać się do niego osoby z zaburzeniami tarczycy, miażdżycy, nadciśnienia, osteoporozy czy cukrzycy. Regularne stosowanie przyniesie wymierne korzyści dla organizmu.