Mamy dobrą wiadomość dla fanów kultowych sprzętów pochodzących z lat 70. Kolorowa i zjawiskowa deskorolka pennyboard wróciła do łask i znów podbija serca wszystkich amatorów szalonej jazdy!

Budowa

Klasyczna deskorolka pennyboard, to niewielka powierzchnia decku, zapewniająca możliwość szybkiego skrętu i poruszania się po zatłoczonych i ruchliwych ulicach. Jej niepowtarzalny kształt, gwarantuje płynność i przyjemność jazdy po gładkich, asfaltowych powierzchniach. Materiał, z jakiego deskorolka pennyboardwykonana jest deskorolka pennyboard to wytrzymały nylon, dzięki któremu użytkownik może z powodzeniem korzystać z deski przez wiele sezonów. Współczesna deskorolka pennyboard, jest nowszą wersją kultowej deski zaprojektowanej w 1970 roku i dostosowana do obecnie panujących trendów wśród fanów ekstremalnej jazdy. Deskorolka pennyboard, to przede wszystkim niesamowite wzornictwo i kolorystyka, często nawiązująca do zwariowanych lat 70. Niepowtarzalne motywy przeniosą nas w beztroskie miejsca, gdzie piękna pogoda i długie, asfaltowe drogi, zachęcają do ekscytującej jazdy w gronie najlepszych przyjaciół.

Dla dziewczyny i chłopaka

Jazda na deskorolce, już od wielu lat przestała należeć wyłącznie do mężczyzn. Na desce jeżdżą zarówno chłopcy, jak i dziewczyny, starsi i młodzi, praktycznie w każdym wieku. Dzięki zróżnicowanej ofercie, deskorolka pennyboard, przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, a ciekawa kolorystyka uzupełni indywidualny charakter każdego sportowca. Deskorolka pennyboard to nie tylko możliwość szybkiego i komfortowego przemieszczania się, ale również niebanalny styl bycia i ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu. Deskorolka pennyboard ma atrakcyjny wygląd, dobrze komponuje się z miejską stylówką i sprawia, że Twój wizerunek będzie zawsze świeży i na topie.

Jedź bezpiecznie

Jazda na deskorolce należy do sportów, w których łatwo o niegroźne kontuzje lub takie, które mogą trwale uszkodzić nasze zdrowie. Warto podczas nauki, jak i późniejszej jazdy, zapewnić sobie bezpieczeństwo. Najlepiej jeździć w kasku i ochraniaczach, które zminimalizują ewentualne kontuzje. W zależności od stylu jazdy, warto pamiętać o odpowiednim stroju i obuwiu. Deskorolka pennyboard, nadaje się przede wszystkim do długich i komfortowych wojaży, z możliwością szybkiego skrętu i wyminięcia nagłych przeszkód. Bezpieczna jazda, to również dbanie o bezpieczeństwo innych. Podczas takiej aktywności, pamiętaj o pozostałych użytkownikach dróg i skateparków oraz przestrzegaj zasad panujących w tych miejscach.